شماره دانشپذیری :

اخبار

اخبار پیام نور

فعالیت فاقد مجوز برخی از نمایندگی های بخش های دولتی و غیردولتی

1392/02/20
دانشگاه جامع در خصوص تخلف در برگزاری دوره‌های مدیریت اجرایی MBA و DBA ، توسط دانشگاه صنایع و معادن ایران، سرپرستی خراسان رضوی و سایر استان ها، هشدار داد.
به گزارش خبرگزاری‌ها، مهندس معصومیان، رئیس مرکز آموزش‌های عالی آزاد و آموزش­های خاص به متقاضیان شرکت در دوره­های آموزشی مدیریت اجرایی تحت عناوین MBA و DBA دانشگاه صنایع و معادن- سرپرستی استان خراسان رضوی، اعلام کرد: این دوره­ها فاقد مجوز بوده و غیر قانونی می­باشد و امکان اعطای مدرک تحصیلی مقطع‌دار و حتی معادل وجود ندارد.
رئیس مرکز آموزش‌های عالی آزاد و آموزش­های خاص پیرو اطلاعیه قبلی این مرکز، در خصوص فعالیت های غیرقانونی نمایندگی‌های بخش‌های دولتی و غیر دولتی و سرپرستی استانی دانشگاه صنایع و معادن دراجرای دوره­های آموزش عالی آزاد و کوتاه‌مدت، به شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها مجددا هشدار داد.
وی در ادامه با تبیین قوانین و مقررات مربوطه، فعالیت های آموزش عالی مجموعه­ای موسوم به "دانشگاه صنایع و معادن- سرپرستی خراسان" را غیر قانونی اعلام نمود و برگزاری دوره­های آموزش عالی MBA و DBA را فاقد مجوز و بدون پشتوانه قانونی توصیف کردد.
مهندس معصومیان افزود : به متقاضیان شرکت در آموزش­های عالی کوتاه­مدت توصیه می­شود، بمنظور جلوگیری از سوء استفاده برخی از مؤسسات دولتی و غیر دولتی از جایگاه آموزش عالی، همین طور پیشگیری از تبعات بعدی و کسب اطلاعات بیشتر، به پایگاه اطلاغ رسانی "مرکز آموزش­های عالی آزاد و آموزش­های خاص" دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانیwww.uast.ac.ir/AmozeshAle_khas مراجعه نمایند.
طراحی سایت : گروه وبین