شماره دانشپذیری :

اخبار

اخبار پیام نور

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی

1391/11/08
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی مقاطع كارشناسی پیوسته، كارشناسی‌ناپیوسته (كاردانی به كارشناسی) و كارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور در سال 1391

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن تبریك و آرزوی موفقیت برای كلیه داوطلبانی كه اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی هر یك از مقاطع كارشناسی پیوسته، كارشناسی ناپیوسته (كاردانی به كارشناسی) و كارشناسی ارشد دوره‌های  فراگیر دانشگاه پیام نور در سال 1391 اعلام گردیده، از آنها دعوت می‌نماید با در دست داشتن مدارك لازم در تاریخهای ذیل (صرفاً در ایام و ساعات اداری) به مراكز مربوط مراجعه نمایند.
- پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 (بهمن ماه سال 91) : از تاریخ 23/11/91 لغایت 30/11/91.
- پذیرفته شدگان نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 (مهر ماه سال 92): از تاریخ 14/6/92 لغایت 18/6/92.
كلیه پذیرفته‌شدگان لازم است اصل مدارك را با حجم هر تصویر حداكثر تا 250 كیلو بایت و ترجیحاً jpg یا jpeg اسكن نموده و به سایت ثبت‌نام http://reg.pnu.ac.irمراجعه و پس از مطالعه اطلاعات و راهنمای مربوط به ثبت‌نام غیرحضوری با شناسه كاربری و گذرواژه ارائه شده اقدام به ثبت‌نام نمایند.

مدارك موردنیاز برای ثبت‌نام:  
1- اصل و تصویر كلیه صفحات شناسنامه.
2- اصل و تصویر كارت ملی.
3- عكس با زمینه روشن.
4- اصل و تصویر مدرك مشخص كننده وضعیت نظام وظیفه(برای آقایان).
5- گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجعه ذیربط مربوط به استفاده كنندگان از سهمیه ایثارگری.
6- گواهی اشتغال به كار و اصل حكم كارگزینی مربوط به استفاده كنندگان از سهمیه كارمندی.
7- اصل و تصویر مدرك تحصیلی.
7-1- برای پذیرفته‌شدگان مقطع كارشناسی پیوسته: (دوره فراگیر نوبت بیست و چهارم)
الف: اصل و تصویر گواهی، دیپلم متوسط نظام جدید یا (اصل و تصویر گواهی دیپلم متوسطه نظام قدیم).
ب: اصل و تصویر ریز نمرات دوره‌های متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل و تصویر ریزنمرات دوره متوسطه نظام قدیم).
ج: اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام قدیم)
7-2- برای پذیرفته‌شدگان مقطع كارشناسی ناپیوسته «كاردانی به كارشناسی» (دوره فراگیر نوبت پنجم):
- اصل و تصویر مدرك فوق دیپلم (مدرك كاردانی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی) با قید معدل.
نكته: لازم به ذكر است پذیرفته شدگانی كه مدرك كاردانی آنها فاقد معدل می‌باشند لازم است نسبت به ارائه گواهی فارغ‌التحصیلی دارای معدل در مقطع كاردانی اقدام نمایند.
7-3- برای پذیرفته‌شدگان مقطع كارشناسی‌ارشد: (دوره فراگیر نوبت دوازدهم):
- اصل مدرك كارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی كه در آن معدل دوره كارشناسی قید شده باشد.
تبصره 1: پذیرفته شدگانی كه به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرك كارشناسی (لیسانس) نمی باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ كارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایند كه در آن عبارت زیر قید شده باشد.
«اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی می‌باشد.»
تبصره2: بر اساس مصوبه شماره 368 مورخ 3/11/74 شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و فضلاء حوزه علمی كه بر اساس مدارك صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و مشهد  دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدارك كارشناسی می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی این دوره تحصیل نمایند.
تبصره 3: اصل و تصویر مدرك كاردانی برای دارندگان مدرك كارشناسی ناپیوسته.

تذكر مهم:
الف) در دوره دانش‌پذیری مقطع كارشناسی بر اساس شرایط و ضوابط معدل كتبی برای دیپلمه‌های شاخه نظری (نظام سالی واحدی) شامل رشته‌های ریاضی و فیزیك، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی كه از سال 1384 به بعد (سال 1384 لغایت سال 1391) دیپلم خود را اخذ نموده‌اند، 25 درصد تأثیر مثبت داده شده است.
ب) پذیرفته‌شدگان نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 حداكثر تا تاریخ 31/6/92 فرصت دارند آخرین مدرك تحصیلی خود را ارائه نمایند.
ج) پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 برای اطلاع دقیق از تاریخ و نحوه ثبت‌نام خود می‌توانند از تاریخ 20/11/91 تا 23/11/91 به سایت خدمات آموزشی دانشگاه پیام‌نور (گلستان) به نشانی: http://reg.pnu.ac.ir و یا پرتال دانشگاه به آدرس:www.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.

یادآوری مهم برای كلیه پذیرفته‌شدگان:  
در پایان لازم به توضیح است كه كارنامه كلیه داوطلبان شركت كننده در آزمون مقاطع فوق بر روی سایت سازمان قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سئوال می‌توانند حداكثر تا تاریخ 30/11/1391 منحصراً از طریق سیستم ارسال درخواست الكترونیكی سایت سازمان اقدام نمایند و از ارسال نامه بصورت پستی و یا مراجعه حضوری اكیداُ خودداری نمایند. بدیهی است به كلیه مكاتبات اینترنتی و یا درخواستهایی كه از طریق دیگری بعد از تاریخ 30/11/91 در این باره صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
طراحی سایت : گروه وبین