شماره دانشپذیری :

اخبار

اخبار پیام نور

تاریخ و نحوه ثبت نام پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی سال 1393 پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی

1393/5/12

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و پذیرش بدون آزمون سال 1393 پیام نور می رساند ، که ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی از روز چهارشنبه مورخ 15 مردادماه 93 آغاز و در روز دوشنبه 20 مردادماه 1393 پایان می پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته (100رشته محل) برای گزینش در رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی اقدام نمایند.
تذکرمهم : داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1393 ثبت نام نموده اند لاکن درجلسه آزمون غائب بوده و یا مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیازی به ثبت نام مجدد در این مرحله را ندارند. ومی توانند انتخاب رشته نمایند مگر اینکه متقاضی انتخاب رشته درگروه یاگروههای آزمایشی علاوه برگروه آزمایشی ثبت نامی خود باشند. توضیحات لازم دراین خصوص در دفترچه راهنمای مذکور که درتاریخ 15 مردادماه 1393 بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت درج شده است.
کلیه متقاضیان فارغ‌ از اینکه در جلسه آزمون سراسری سال 1393 (در تیرماه 1393) شرکت کرده اند (حاضر یا غایب در آزمون) و یا شرکت نکرده اند ، می‌توانند نسبت به انتخاب کد رشته‌های مذکور اقدام کنند. داوطلبان حضور در دانشگاه پیام نور دقت داشته باشند که برای پذیرش در دانشگاه پیام نور ، داشتن مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی الزامی می باشد.

طراحی سایت : گروه وبین