شماره دانشپذیری :

اخبار

اخبار پیام نور

داوطلبانی که در آزمون زبان دانشگاه پیام نور ثبت نام کرده اند می توانند نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام نمایند.

1392/12/19
داوطلبانی که در آزمون زبان دانشگاه پیام نور ثبت نام کرده اند می توانند نسبت به دریافت کارت آزمون خود از روز یکشنبه مورخ  18/12/92 لغایت روز سه شنبه مورخ 20/12/92 اقدام نمایند.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت : آزمون زبان دانشگاه پیام نور ( ویژه دوره دکتری ) روز سه‌شنبه 20 اسفند ماه به صورت همزمان و الکترونیکی در 9 استان برگزار می‌شود.
وی همچنین از رای زنی مسئولان دانشگاه پیام نور با سایر دانشگاهها برای بر گزاری آزمون زبان خبر داد و گفت: دانشگاه پیام نور این توانایی را دارد که آزمون دکتری را برای سایر  دانشگاهها برگزار کند.
همچنین مرکز آزمون دانشگاه پیام‌نور برای اولین بار این آزمون را به صورت تمام الکترونیکی در 9 استان در سراسر کشور شامل تهران، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، یزد، هرمزگان، قم، بوشهر و آذربایجان شرقی با توجه به حد نصاب رسیدن تعداد داوطلبان در این استانها برگزار خواهد کرد. البته در صورت عدم رعایت حد نصاب، کما فی السابق آزمون در تهران برگزار خواهد شد.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور افزود:مرکز آزمون دانشگاه پیام نور، این امکان را در اختیار آزمون دهندگان می‌گذارد که بلافاصله پس از پایان آزمون، نمره اخذ شده را مشاهده کنند.
طراحی سایت : گروه وبین