شماره دانشپذیری :

اخبار

اخبار سازمان سنجش

تاریخ دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت و بدون آزمون بهمن 92

1392/9/16
تاریخ ثبت نام تکمیل ظرفیت و بدون آزمون بهمن ۹۲پیام نور اعلام شد
ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۲و پذیرش بدون آزمون در تعدادی از کد رشته محل های تحصیلی دانشگاه پیام نور برای پذیرش در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ (بهمن ۹۲) از طریق سایت سازمان سنجش و در تاریخ ۱دیماه تا ۵دیماه ۹۲صورت خواهد گرفت . در این مرحله از ثبت نام کلیه متقاضیانی که که در کنکور سراسری ۹۲ ثبت نام نموده و یا در کنکور سراسری ۹۲ثبت نام ننموده اند می توانند در تاریخ اعلام شده نسبت به ثبت نام در تکمیل ظرفیت پیام نور و ثبت نام بدون آزمون پیام نوراقدام کنند.


  زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور برای نیمسال دوم
ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیام نور برای نیمسال دوم اواخر دیماه انجام می شود

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۲روز گذشته در حالی آغاز شد که پیش از این اعلام شده بود تکمیل ظرفیت و پذیرش بدون آزمون پیام نور نیز همزمان با این ثبت نام انجام خواهد شد. اما روز گذشته توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در مصاحبه با خبرگزاری فارس عنوان کرد برای تکمیل ظرفیت مربوط به رشته‌‌های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی، اطلاعیه لازم توسط سازمان سنجش در اواخر آذرماه منتشر می‌شود.
در همین رابطه پایگاه اخبار پیام نوراین موضوع را از طریق سلیم بهرامی رییس مرکز آزمون پیام نور پیگیری کرد که وی زمان ثبت نام و پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور را برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ (پذیرش بهمن ۹۲) را در دیماه اعلام کرد.این مسوول دانشگاه پیام نور خاطر نشان کرد هنوز تاریخ دقیق ثبت نام مشخص نشده است.
طراحی سایت : گروه وبین