شماره دانشپذیری :

درباره مبین

معرفی و سابقه آموزش

نظام آموزشی دانشگاه پیام‌نور، به عنوان بزرگ‌ترین شبکه آموزش عالی کشور، مبتنی بر آموزش باز با هدف دوری از شیوه استاد محوری است. بنابراین در این نظام آموزشی، دانش‌پذیران و دانشجویان می‌بایست زمان بیش‌تری را به مطالعه کتب درسی و کمک درسی اختصاص داده و بتوانند با همت و پشتکار خویش توان علمی خود را افزایش دهند.

در این راستا، موسسه آموزش عالی آزاد مبین  با مجوز رسمی از وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری به عنوان قوی‌ترین و تخصصی‌ترین مجری  برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون  فراگیردانشگاه پیام نور  و بزرگترین مرکز ارائه‌دهنده خدمات آموزشی، از سال1385 تاکنون با یک برنامه‌ریزی مشخص، اقدام به ارائه این خدمات به دانشپذیران و  دانشجویان دانشگاه پیام نورنموده است.

بهره‌گیری از اساتید باتجربه دانشگاه‌ها در تدریس دروس ، تالیف جزوات و کتاب‌های کمک درسی، جمع‌آوری بانک سوالات و آزمون‌های سنوات قبل دانشگاه پیام‌نور در کلیه رشته‌های مقطع کارشناسی و  کارشناسی ارشد ،تهیه و تدوین پاسخ‌های تشریحی کلیه آزمون‌ها براساس کتب درسی مرجع دانشگاه پیام‌نور باعث گردید تا جامع‌ترین مرکز تخصصی گردد تا به اذعان بسیاری از دانش‌پذیران و دانشجویانی که از این خدمات بهره برده‌اند، راهگشای ایشان در افزایش بار علمی و فهم و تسلط بر مطالب درسی کتاب‌های مرجع باشد.

شاهد بر این مدّعا، دانش‌پذیران و دانشجویانی هستند که در سال‌های گذشته از خدمات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد مبین بهره برده‌اند و هر ساله برگی به دفتر افتخارات زرین  مبین افزوده و موجب مباهات کادر آموزشی آن می‌گردند.

موسسه آموزش عالی آزاد مبین به عنوان اولین و قوی‌ترین مرکز تخصصی خدمات خود را به شرح ذیل ارائه می‌نماید:

1.برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون فراگیر پیام نور.
2. جزوات آموزشی انحصاری تهیه شده براساس منابع آزمون.
3. فلش کارت دروس شامل خلاصه مطالب و مهم‌ترین نکات کتب درسی.
4. بانک سوالات امتحانی هر درس به همراه مجموعه سوالات دوره‌های قبل آزمون فراگیر دانشگاه  پیام‌نور با جواب تشریحی.
5. CDهای منابع درسی.
6.  آزمون های شبیه سازی شده  با نرم افزارآزمون  ساز.
7.دفترچه مشاوره تخصصی (شامل : اطلاعات تخصصی رشته ها،نحوه محاسبه معدل (تراز) داوطلب،حداقل معدل لازم  برای قبولی  در هر شهر و...)
8.همایش تخصصی رشته ها با حضور اساتید و رتبه های برتر .
9.
همراه کارت مبین(اولین نرم افزار آموزنده لغایت زبان  به شیوه فلش کارت ویژه تلفن های همراه)
10.مجری انحصاری طرح بیمه قبولی فراگیر پیام نور(استرداد کل شهریه در صورت عدم قبولی در آزمون فراگیر پیام نور توسط بیمه پارسیان)
 

طراحی سایت : گروه وبین