شماره دانشپذیری :

مشاوره تخصصی

دپارتمان‌هاي علمي و تخصصي موسسه آموزش عالی آزاد مبین در چهار گروه علوم انساني، علوم پايه، فني و مهندسي، هنر و معماري با بهره‌گيري از اساتيد معتبر و متخصصين برجسته اطلاعاتي جامع در مورد تمامي رشته‌هاي تحصيلي شامل: معرفي رشته، اهداف و ضرورت ،نقش و توانایی فارغ التحصیلان،آینده شغلی، منابع درسي دوره دانشپذیری،چارت دوره درسي، همچنين واحد ارائه‌دهنده اين رشته در دانشگاه پيام نور جمع‌آوري نموده كه در قالب چهار كتاب به چاپ رسيده است.
همچنين كارشناسان برجسته اين مركز با بررسي بيش از هزاران كارنامه اطلاعات انحصاري شامل نحوه محاسبه معدل در آزمون فراگير، حداقل معدل لازم براي قبولي در هر رشته – شهر، تعداد شركت‌كننده در هر رشته نموده‌اند كه كمك شاياني در جهت پذيرش داوطلبان از طريق دوره‌هاي فراگير مي‌نمايد.
این اطلاعات به صورت طبقه بندی شده و به تفکیک مقطع و رشته در این بخش پایگاه اینترنتی موسسه آموزش عالی آزاد مبین قرار داده شده است.

تذكر 1:

براي دسترسي به اطلاعات شخصي رشته موردنظر خود به ترتيب مقطع، گروه و رشته خود را از منوي بالا انتخاب نموده، سپس دكمه مشاهده را كليك نماييد.

تذكر 2:

به خاطر اهميت ،بعضي از اطلاعات مذكور در اين پايگاه اينترنتي قرار نگرفته است يا فقط اعضاي اين پايگاه اينترنتي (دانش‌پذيران مؤسسات آموزش عالي آزاد تحت پوشش موسسه آموزش عالی آزاد مبین ) قادر به دسترسي اين اطلاعات هستند.

تذكر 3:

هرگونه كپي‌برداري كلاً يا جزئاً از اطلاعات مندرج در اين قسمت طبق قانون حمايت از مؤلفين و ناشرين پيگرد قانوني خواهد داشت و تمامي حق و حقوق نشر اين مطالب به صورت چاپي يا در پايگاه‌هاي اينترنتي طبق مجوزهاي نشر (شابك) به شماره‌هاي
-۱۹۵-۱۷۷-۶۰۰-۹۷
۱-۱۹۴-۱۷۷-۶۰۰-۹۷
۴-۱۹۳-۱۷۷-۶۰۰-۹۷
۵-۱۹۶-۱۷۷-۶۰۰-۹۷

متعلق به ناشر مي‌باشد.


طراحی سایت : گروه وبین